Pani Dorota jest bardzo dobrym logopedą z idealnym podejściem do dziecka. Pracuje z naszym synem (wiek 6 lat) i efekty pracy przyszły bardzo szybko. Syn traktuje zajęcia jak zabawę ponieważ Pani Dorota korzysta z bardzo ciekawych dla dzieci pomocy dydaktycznych dzięki, którym zajęcia nie są nudne 🙂 Współpraca przebiega bardzo profesjonalnie. Polecam !!!

Agnieszka, mama Ignacego


Pani Dorota ma doskonały kontakt z pacjentem który dzięki niej bardzo się stara żeby dobrze wzkonywać zadane prace. Pacjent którym jest mój mąż po dwóch udarach miał już zajęcia z dwojgiem logopedów z których był zadowolony ale stwierdza że pani Dorota ma najlepsze podejście.Gorąco polecam.

Wanda, żona Sławka


Pani Dorota pracowała z moim synem (6,5 lat) przez pół roku nad wymową. Zajęcia z nią stanowiły uzupełnienie zajęć logopedycznych w szkole, a w efekcie syn wymawia poprawnie sz, cz, dż oraz najważniejsze r – co było głównym założeniem tych zajęć. Dodatkowo chciałabym podkreślić, że syn należy do dzieci ruchliwy, miewa trudności ze skupieniem, a pani Dorota świetnie poradziła sobie nie tylko z wyciszeniem i zaangażowaniem go na czas zajęć, ale także z zachęceniem go do samodzielnej pracy. Zamierzam skorzystać również z opini i oceny pani Doroty przy młodszym dziecku.

Sylwia, mama Antka


Pani Dorota jest świetnym logopedą i ma bardzo dobre podejście do dzieci. W swojej pracy wykorzystuje szeroką gamę pomocy dydaktycznych dzięki czemu terapia logopedyczna przebiega ciekawie poprzez zabawę a dziecko chętnie uczy się i robi ogromne postępy w wymowie trudnych głosek. Pani Dorota udzieliła mi wiele wskazówek i porad jak ćwiczyć z dzieckiem żeby wywołać poszczególne głoski. Często po zajęciach otrzymywałam materiały do ćwiczeń w domu. Zajęcia były prowadzone profesjonalnie, w miłej atmosferze, za co bardzo dziękuję.

Anna, mama Ignacego


Efekty przerosły nasze oczekiwania. Pani Dorota miała doskonały kontakt z naszym nastoletnim synem i zmotywowała go do samodzielnej pracy. Gorąco polecam!

Piotr, tata Franka


Czekamy na Twoją opinię!

kontakt@logomove.pl